EEE fotky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jak na fotogalerie a představení

+6
Sarta
sonrisa
Bohunkaa
Miška
Celenka
Admin
10 posters

Goto down

jak na fotogalerie a představení Empty jak na fotogalerie a představení

Příspěvek pro Admin Tue Sep 29, 2009 12:50 pm

vlastní galerii si můžete založit tady v této kategorii jako nové vlákno , představit se můžete klidně tadyýýýk a pak znova ve svém vláknu (Ctrl c ctrl v :-DDDD)

prosím nezakládejte si galerii nahoře v záložce gallery, máme tam málo místa.

kdo jsi
kolik dětí
co rád fotíš
jak často fotíš

a tak a vůbec clapping clapping clapping

Admin
Admin

Pocet prispevku : 2
Join date : 29. 09. 09

https://eeefotky.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

jak na fotogalerie a představení Empty Re: jak na fotogalerie a představení

Příspěvek pro Celenka Thu Oct 01, 2009 1:05 pm

Co je, tady ještě nikdo nejni????? foto1

Tak já teda začnu....

Tak jsem úplně obyčejnská česká žena, matka dvou kluků (Honzík skoro 7, Tomášek čerstvých 5) a třetí manželka svého muže....(doufám, že poslední...do třetice, že áno)

fotím téměř nepřetržitě, pokud mám tedy zrovna čím.....už na základce jsem měla na krku věčně pověšenej foťák od dědy.
Nejsem žádnej uměleckej fotograf, spíš dokumentátor, ale bavěj mě kytky, brouci, sport (teda jako fotit ho) - ten mi zatím moc nejde, no a pak samozřejmě nejčastější objekty jsou kluci, kterým se to né dvakrát líbí. Hodně fotím pro potřeby scrapu, což je můj druhý mega koníček.

Tak a myslím, že by to mohlo pro začátek stačit....tak a doufám, že se přidáte i další!!!
Celenka
Celenka

Pocet prispevku : 21
Join date : 29. 09. 09
Age : 53
Location : czech

Návrat nahoru Goto down

jak na fotogalerie a představení Empty Re: jak na fotogalerie a představení

Příspěvek pro Miška Fri Oct 02, 2009 4:18 pm

Tak jo,i já se představím.
Jmenuju se Michaela,jsem maminou dvou dcer,Barči a Lucie.Mám doma ještě manžu smile1 Míšu a na zahradě nám kraluje 5ti letá Belinka rotvajler+vlčák.Focení mě chytlo asi tak před rokem.Fotím Olimpusem u740,7.1mpx.Snad to píšu srozumitelně.jak na fotogalerie a představení P8276489Krasavici svítilo sluníčko do očí a panička chtěla ať se na ní dívá smile1 .
Miška
Miška

Pocet prispevku : 32
Join date : 30. 09. 09
Age : 49

http://michaela-mikovicrodinka.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

jak na fotogalerie a představení Empty Re: jak na fotogalerie a představení

Příspěvek pro Bohunkaa Sun Oct 04, 2009 8:26 am

Ahoj, jmenuju se Bohunka, momentálně jsem na RD, máme dva moc šikovné kluky, Honzíka 3,5 let a Martínka 13 měsíců. Fotím ráda, ale ne moc často. Nějak neumím skloubit pohled přes hledáček se záchranou kluků při jejich radostném objevování světa. Nejvíce fotek máme samozřejmě s klukama, což by bylo super úžasné, pokud by na 80% nebyla zachycena letící ruka, noha nebo záda. Nějak jsem ještě nepronikla do fotografie dětí.
jak na fotogalerie a představení Zari_2009_126.tmb
naše zlatíčka
Bohunkaa
Bohunkaa

Pocet prispevku : 4
Join date : 03. 10. 09

http://bohunkaa.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

jak na fotogalerie a představení Empty Re: jak na fotogalerie a představení

Příspěvek pro sonrisa Fri Oct 09, 2009 11:46 pm

Ahoj,
jmenuje se Soňa, všichni mě znají pod nickem Sonrisa. smile1 Jsem mamina třech krásných dětí, Nikolky 15let, Alexandry 5let a Reného skoro 4roky,ale bohužel jsem na ně zůstala sama. Manžel mi utekl k nefotící milence.... Jsem zatím ještě na RD. Fotím denně a bez foťáku ani nevychátím z domu. Většinou fotím svoje děti, kytky a to co potkám venku na procházce. Mám už i zkušenost s focením svateb, vítání občánku, oslav, portrétů apod., ale zatím se pořád učím, nejsem nic extra, ale některé moje fotky se mi líbí yes Fotím Nikonem D50 foto1 a jako záložní foťáček mám Panasonica Lumíka DMC-FZ7 foto1

jak na fotogalerie a představení Fotoblog_9

sonrisa

Pocet prispevku : 9
Join date : 09. 10. 09
Location : Czech Republic

Návrat nahoru Goto down

jak na fotogalerie a představení Empty Re: jak na fotogalerie a představení

Příspěvek pro Sarta Tue Oct 13, 2009 2:48 pm

ahoj, aj ja som tu


Naposledy upravil Sarta dne Tue Oct 20, 2009 9:07 am, celkově upraveno 2 krát

Sarta

Pocet prispevku : 16
Join date : 01. 10. 09
Location : Slovakia

Návrat nahoru Goto down

jak na fotogalerie a představení Empty Re: jak na fotogalerie a představení

Příspěvek pro Norreen Thu Oct 15, 2009 1:21 pm

Tak bych se taky mohla představit. Jsem Martina, narodila jsem se ve znamení vodnáře a příští rok mě čekají kulatiny. Doma mám manžela Josefa (prvního a doufám posledního), syna Michala, který je momentálně nejvděčnějším objektem pro foťák (zatím totiž nemá šanci zdrhnout), zlatého retrievera, kočku a kocoura.
Velice brzy jsem pochopila, že lepší je foťák držet, než stát před objektivem a v 10 letech jsem dostala svůj první foťák - ruská SMENA a jaký z něj byly parádní fotky. Později jsem měla spíš automaty a opět víc fotit jsem začala na radu kolegy psychologa, když mi bylo hodně ouvej.

A čím fotím
DSLR KM Dynax 5D (až budu chtít něco nového, bude to holt sony) - ovšem na tu poslední dobou nemám moc času a malým skříťou, který nemá skoro žádné možnosti nastavení, ale je vždycky po ruce - Panasonic Lumix LZ3

Moje oblíbená fotka je "autoportrét"
jak na fotogalerie a představení 080309
(foceno skříťou)

a jednou jsem si hodila malý souboj Skříťa x Minolta a tady je výsledek. Neříkám, která je která. Je pravda, že z toho počtu cca 10 fotek každým bylo u Minolty použitelných 8, u skříti asi 2

jak na fotogalerie a představení Bermuda_blue_km

jak na fotogalerie a představení Bermuda_blue_p
Norreen
Norreen

Pocet prispevku : 30
Join date : 30. 09. 09
Age : 54

Návrat nahoru Goto down

jak na fotogalerie a představení Empty Re: jak na fotogalerie a představení

Příspěvek pro evajs Sat Oct 17, 2009 8:16 am

Ahoj, já se jmenuju Eva, je mi 31 a mám 16-ti měsíční dceru Káču, krterá je taky nejčastěji objektem mého amatérského focení... Fotit jsem začala kvůli scrapu, což je necelej rok, vždycky mě to sice bavilo, ale zajímalo mě max. to, jestli není fotka mázlá smile1 Což je pro mě sice prioritou pořád, ale fotím na canon S3 is a většinou na poloautomat, takže stejně většinu fotek upravuju...prostě to pořád nechápu happy ale jednou, jednou si tu zrcadlovku koupím, se svýma fotkama nijak extra spokojená nejsem dance2
jak na fotogalerie a představení Foto1422c
evajs
evajs

Pocet prispevku : 20
Join date : 30. 09. 09
Age : 45

Návrat nahoru Goto down

jak na fotogalerie a představení Empty Představení

Příspěvek pro tupeka Thu Nov 19, 2009 8:34 pm

Ahoj jmenuju se Petra jinak tupeka, mám 3 děti, 16 kluka, 3 kluka a 8 měsíční holčičku. Foení mě docela baví, ale jsem amatér a začátečník k tomu foto1 giverose

tupeka

Pocet prispevku : 1
Join date : 19. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

jak na fotogalerie a představení Empty Jsem tu :)

Příspěvek pro cjmaserka Tue Jun 08, 2010 4:39 pm

hi Ahoj, tak se taky představím. Jsem taky maminka happy, Jmenuji se Helča, mám 2 krásné princezny Aničku 7 a Rozárku už brzy 5. Manžel ještě doma máme Nelinku naše fenka. Fotím ráda a vše co se dá jak mám foŤák tak fotím Smile a ještě raději si s fotkami pak hraju .... foto1 Panasonic DMC-FZ8 muj kámoš foťák good2

cjmaserka

Pocet prispevku : 1
Join date : 08. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

jak na fotogalerie a představení Empty Re: jak na fotogalerie a představení

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru